Telefon  +48 627 532 315

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria grupy Niezapominajki

Zakończenie Przedszkola

dzieci-49
dzieci-50
dzieci-51
dzieci-52
dzieci-54
dzieci-53
dzieci-56
dzieci-55
dzieci-25
dzieci-26
dzieci-27
dzieci-28
dzieci-29
dzieci-30
dzieci-47
dzieci-48

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 14 - zwiedzanie szkoły

dzieci-32
dzieci-31
dzieci-34
dzieci-33
dzieci-35
dzieci-36
dzieci-38
dzieci-37
dzieci-39

Wizyta Strażaków w przedszkolu

dzieci-45
dzieci-44
dzieci-46
dzieci-40
dzieci-41
dzieci-42
dzieci-43

Konkurs Plastyczny - Kalisz nocą

Gabrysia nasza koleżanka z grupy Niezapominajki wzięła udział w konkursie plastycznym i dostała wyróżnienie, gratulacje.

dzieci-23
dzieci-22
dzieci-24

Dzień Mamy i Taty

dzieci-10
dzieci-11
dzieci-12
dzieci-13
dzieci-14
dzieci-15
dzieci-16
dzieci-17
dzieci-09
dzieci-08

Dzień Dziecka - Agroturystyka Zacisze

dzieci-04
dzieci-03
dzieci-05
dzieci-06
dzieci-07
dzieci-18
dzieci-19
dzieci-20
dzieci-21
dzieci-01
dzieci-02

Wizyta w bibliotece

Polish20220509212514020aa0a18350512173215
Polish20220509212606667e82f30800512173219
Polish202205092126590470504495c0512173221
Polish202205092128096913a68e51b0512173224
Polish20220509212903666b1722cc60512173226
Polish20220509212939996412c98bb0512173228

Polish20220427123001314
Polish20220427125223376
Polish20220427125643425
Polish20220427130031860
Polish20220427143049877
Polish20220427143200971
Polish20220427144349330
Polish20220427144439340
Polish20220502141812227
Polish20220502192333997
Polish20220504121324307
Polish20220427130410134
IMG202204271033541

Warsztaty ekologiczne

Polish2022051216454537288f18b620512170758-1
Polish2022042015435217589a8c0530512170754-1
zzzzzzzzzzzzz

WESOŁYCH ŚWIĄT 🐇🐑🐥

Polish20220411145125064c0ae194c0419164002
Polish20220416070750359916418660419164003

Ogrodnicy

Polish20220324212011612
Polish20220324211729239
Polish20220324212202131
Polish20220328134101022
Polish20220328134218270
Polish20220328134338276
Polish20220328134455750
Polish20220328134622400

Bal Karnawałowy

IMG-20220219-WA0008
IMG-20220219-WA0006
IMG-20220219-WA0018
IMG-20220219-WA0016
IMG-20220219-WA0021
IMG-20220219-WA0024
IMG-20220219-WA0045
IMG-20220219-WA0046
IMG-20220219-WA0047
IMG-20220219-WA0004
Polish20220214204422273c3e93c430418162101
BAL-NIEZAPOMINAJKI-137434f4a9c0418162105
Polish20220214204520159edbf76c30418162101
Polish20220214204636826721a8a2a0418162101

Dzień Babci i Dziadka

Polish20220201134711133
Polish20220201134614876
Polish20220201134920450
Polish20220201135052975
Polish20220201135211697
Polish20220201135338480
Polish20220201135515801
Polish20220201135626944

Dzień pluszowego Misia

Polish20211125165409751
Polish20211125164535149
Polish20211125161431011
Polish20211126215750901
IMG202111251044581
IMG2021112510471812
IMG202111251046212
Polish20211125164701048
Polish20211125223317601
Polish20211125223151868
Polish20211125171042079
Polish20211125170800522

Udział w Wernisażu w Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku oraz zaprezentowanie przez grupę programu artystycznego pt."Lalki Joli"

Nasza grupa

nasza-grupa-2
nasza-grupa-1
nasza-grupa-4
nasza-grupa-3
nasza-grupa-5

 

Dzień dyni

 

Polish20211113234031440
Polish20211113233931571
Polish20211114102454487
Polish20211114102544114
Polish20211114102807126
Polish20211114102847808
Polish20211113233544422
Polish20211113233623511
Polish20211113233715046
Polish20211113233816099

 

Dzień Niepodległości

 

Polish20211114113738443
Polish20211114125151547
Polish20211114125234673
Polish20211114125401367
Polish20211114103044707
Polish20211114103002543
Polish20211114103130230

 

Dzień ziemniaka / Alpaki w przedszkolu

 

Polish20211113233036828
Polish20211113233146898
Polish20211113233252718
Polish20211113232727454
Polish20211113232829102
Polish20211113232913156

 

Na straganie w dzień targowy

 

Polish20211113233358322
Polish20211113233453100

 

Dzień chłopaka

 

dzien-chlopaka-1
dzien-chlopaka-2
dzien-chlopaka-3
dzien-chlopaka-5
dzien-chlopaka-4

 

Wycieczka ogórkiem po Kaliszu

 

wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-1
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-2
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-3
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-4
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-5
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-6
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-8
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-7
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-9
wycieczka-ogorkiem-po-kaliszu-10

 

Wigilijny obiad

wigilijny-obiad-3
wigilijny-obiad
wigilijny-obiad-2

Mikołajki

mikolajki-7
mikolajki-6
mikolajki-8
mikolajki-9
mikolajki-10
mikolajki-11
mikolajki-12
mikolajki-1
mikolajki-3
mikolajki-2
mikolajki-4
mikolajki-5