Telefon  +48 627 532 315

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria grupy Stokrotki

Wiosno, wiosenko, gdzie jesteś?

Resized20220317102548
Resized20220317102825
Resized20220321104019
Resized20220321104034
Resized20220322102142
Resized20220331121747
Resized20220414110932
Resized20220426124812
Resized20220426125022
ResizedIMG-20220321-WA0006
Resized20220505111017
Resized20220321101501

Urodziny, urodziny

Resized20220329090304
Resized20211221120713
Resized20220329090507
Resized20220414100519
Resized20220414110352
Resized20220414122607
Resized20220419110100
Resized20220504120358

Mali odkrywcy

Resized20220326160440
Resized20220322104645
Resized20220329092428
Resized20220329093949
Resized20220329093014
Resized20220330090154
Resized20220330090230
Resized20220408094043

Jesteśmy eko

Resized20220322104519
Resized20220322102341
Resized20220324143100
Resized20220404102819
Resized20220331123649
Resized20220408113421
Resized20220408091302
Resized20220412101335
Resized20220412124126
Resized20220414111000
Resizedreceived314107114130259
Resized20220329093049

Lubisz bajki, bajeczki to zaglądaj do książeczki

Resized20220429091544
Resized20220429094319
Resized20220429094336
Resized20220429094753
Resized20220429094748
Resized20220429094954
Resized20220429094957
Resized20220429095008
Resized20220429091303

Bal karnawałowy

20220214111739
20220214131448
20220214105613
20220214105608
20220214105532
20220214131452
20220214111809
20220214131907
20220214105548
20220214132107
20220214132158
20220214132013
20220214102738
20220214105458
20220214105514
20220214105501
20220214105510
20220214105451
20220214105528
20220214094947
20220214132248
20220214132904
20220214132217
20220214132750
20220214132906
20220214133352
20220214133349

Wigilia

WIGILIA-28525d0910116202312
WIGILIA-4ab9ed3a70116202313
WIGILIA-5531fcd530116202310
WIGILIA-6-1663316d60116202315
WIGILIA-795beaad30116202316

A Mikołaj święty rozdaje prezenty

20211206095412
20211206104737
20211206104741
20211206104754
20211206105113
20211206105142
20211206110559
20211209101142
20211209131200

Andrzejki

20211130100159
20211130091626
20211130103531
20211130110515
20211130101339
20211130104514
20211130102854
20211130110542
20211130103539
20211130101431

Mali ekolodzy

20211125104011
20211125104617
20210906124731
20210917094132
20210917095023
20210917094530
20211019104739
20211110085719

Dzień pluszowego misia

aff7120826d0b7c14a7df87ee5a4b360
20211126064505
20211125163831
20211125091958
20211125092400
20211125093112
20211125092007
20211124092107
20211124091408
20211123091450

Święto Niepodległości

20211110101548
20211110101551
20211110094604
20211110101501
20211109093847
20211110100252
20211110100412

Święto dyni

e0b91df097c1240ab741117ca44f043cf22d23721204204431
20211029092630
20211029092550
20211104124558
20211029091549
20211029091014
20211029091221
20211029091802
20211029092630db4b5e0a1204204432

Dzień jak co dzień

20211029091549619782d31124082218
20211105123851b76097611124082219
202110151022309fb066c81124082217
202111031418343bb710ba1124082222
20211019111353c4185b5c1124082224
202109081542528d16c35d1124082225
2021110314183164323c441124082214
2021092012315209ce27851124082224
20211021134143e782338e1124082217
2021110512252970719e2c1124082214

Mali artyści

2021102710412355d355491124081855
20211028110427699738bc1124081855
202110271041066187e1e51124082023
202110141011499071d4eb1124082024
20211109095517eaca523f1124082020
202110290940032fcf16b31124082023
202110290926305170409d1124082024
20211012101707f9da3b8e1124082023

Dzień ziemniaka

28 września obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ ZIEMNIAKA. Tego dnia przeważały gry, zabawy oraz zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu. Bliskie spotkanie z alpakami-poznanie wyglądu, zwyczajów. Przedszkolaki mogły samodzielnie nakarmić alpaki oraz pogłaskać ich futerka. Obcowanie z nimi stymuluje zmysły: słuchu, wzroku, dotyku, doskonali się sprawność ruchowa dzieci, uwalniają się endorfiny. Głaskanie i przytulanie alpak pomaga dzieciom rozluźnić się i otworzyć.
Wyjątkowy dzień sprawił dzieciom wiele radości.

 

stokrotki-dzien-ziemniaka-13
stokrotki-dzien-ziemniaka-14
stokrotki-dzien-ziemniaka-1
stokrotki-dzien-ziemniaka-2
stokrotki-dzien-ziemniaka-15
stokrotki-dzien-ziemniaka-3
stokrotki-dzien-ziemniaka-4
stokrotki-dzien-ziemniaka-5
stokrotki-dzien-ziemniaka-6
stokrotki-dzien-ziemniaka-7
stokrotki-dzien-ziemniaka-8
stokrotki-dzien-ziemniaka-9
stokrotki-dzien-ziemniaka-10
stokrotki-dzien-ziemniaka-11
stokrotki-dzien-ziemniaka-12

Grupa Stokrotki

 

grupa-stokrotki-2
grupa-stokrotki-3
grupa-stokrotki-4
grupa-stokrotki-5
grupa-stokrotki-6
grupa-stokrotki-7
grupa-stokrotki-8
grupa-stokrotki-1

 

Wycieczka na pobliski ryneczek

 

 
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-1
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-6
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-3
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-2
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-4
wycieczka-na-pobliski-ryneczek-5

 

Nasz dzień w przedszkolu

 

nasz-dzien-w-przedszkolu-1
nasz-dzien-w-przedszkolu-2
nasz-dzien-w-przedszkolu-4
nasz-dzien-w-przedszkolu-3
nasz-dzien-w-przedszkolu-6
nasz-dzien-w-przedszkolu-5
nasz-dzien-w-przedszkolu-7